logo-black

DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ

Bu kısımda yapacağınız dış ticaret işlemlerinde size a’dan z’ye danışmanlık yapıyor ve akreditif, paketleme listesi, ürün bilgisi, commercial invoince a kadar baştan aşağı tüm işlemlerinizi yönetiyoruz. Siz ürününüzü hazırlayın; biz hedef pazar araştırmasında müşteri bulup ürününüzü yurtdışına ihraç edelim ya da istediğiniz ürünü ithal edelim.KURUMSAL VE ŞAHSİ HATIRLATMALAR

Bu bölümde çalışan, ortak ve hatta özel hayatınızdaki kişilerin özel günlerinden tutun da yapacağınız şahsi herhangi bir işin hatırlamalarını yapıyoruz. Yapacağınız sipariş ödeme ve tahsilatların tarihlerini de bu bölümde planlıyoruz. Ayrıca İstisnalar hariç hemen hemen tüm vergilerin ödeme günleri aynıdır. Bu kısımda bu dönemleri size hatırlatarak ödemelerinizi planlamanız için size zaman kazandırıyoruz. Tüm bankasal işlemlerinizi (kredi, kredi kartı, çek ve takas ödemeleri, senet ödemesi, sigorta ödemeleri v.s) size hatırlatarak gecikmeye düşmemenizi ve banka puanınızı korumanıza yardımcı oluyoruz.

TEMEL FİNANSAL ANALİZ

Bu kısımda bilançolarınızın temel finansal analizlerini (likidite oranları v.s) yapıyoruz. Bu sayede işletmenizin nekadar güçlü olduğunu ve gidişatınızı gözler önüne sunuyoruz. Ayrıca bilanço makyajı sayesinde ya da olağan bilançonuzun çıplak haliyle banka kredilerine uygunluğunu inceliyoruz. Temel amacımız daha fazla kredi çıkartabilmek ya da bunu riskten arındırarak daha az faizle çekebilmenizi sağlamak.


VERİLERİN ORAN VE RASYO ANALİZLERİ

Bize göndereceğiniz herhangi bir veri dosyasının rasyo analizlerini ve oransal analizlerini yapıyoruz. Özel olarak istediğiniz bir hesaplama varsa bu konuda da yardımcı oluyoruz.
TAVSİYE VE BLOG YAZILARI

Bu bölümde yaptığınız hemen hemen tüm banka işlemlerinin operasyonel yapılış şekillerini inceliyor, istediğinizi daha kolay elde etmek ve aynı işlemi yapılabiliyorsa daha az ya da hiç komisyon ödemeden yapmanın formüllerini önünüze seriyoruz.Ayrıca kurumsal bankacı ve alanında uzman finansçıların piyasayla ilgili görüşlerini sizle paylaşıyoruz.

EĞİTİMLER

Eğitmenlerimizi halihazırda hala o işi yapan profesyonellerden seçiyoruz. Bu sayede alanla ilgili tüm güncel bilgi ve değişikliklerden haberdar oluyor ve çok daha dinamik bir şekilde konuda uzmanlaşmanızı hedefliyoruz.
HERHANGİ BİR VERİNİN HESAPLANMASI

İstediğiniz hizmet kalıplaşmış finans matematiği ve formüllerinden olmak zorunda değil. Siz bize istediğiniz şeyi sözel olarak ifade edin, biz size onu hesaplayıp rakamlarla anlatalım.

SWOT ANALİZİ

Şirketinize ziyarette bulunup personellerinizle özel görüşmeler yapıp şirketinizin güçlü yanlarını, gelişime açık yanlarını, fırsatlarını ve tehditlerini gözler önüne seren bir raporlamadır.