logo-black

HAKKIMIZDA

İZMİR DANIŞMANLIK NE İŞ YAPAR?

İZMİR DANIŞMANLIK


Dış ticaret işlemlerinden tutun tüm bankacılık ve vergi konusunda ödeme yapacağınız ya da tahsilat alacağınız tarihleri sizin için düzenler ve size haber verir. Bundan sonra unuttuğunuz ya da yoğun olduğunuz için hiçbir ödemenizi kaçırmayacak, faiz ödemeyeceksiniz. İzmir danışmanlık banka puanınızı yükseltmek için size gereken tüm desteği sunacaktır. Ayrıca finans personelinize yaptırabileceğiniz tüm analiz ve hesaplamaları istatistikçilerimiz tarafından hatasız olarak hesaplanır ve siz bunlar için fazladan bir personel çalıştırmak zorunda kalmazsınız.
Bizden aldığınız her hizmet tarafımızca faturalandırılır. Bunları gider olarak gösterip vergiden düşer ve firmanıza fazladan bir çıktı yaratmamış olursunuz. Bu anlamda İzmir danışmanlıktan aldığınız her hizmet reel olarak ücretsizdir.

İzmir Danışmanlık tam olarak ne yapar?


İzmir danışmanlık işletmeniz için kurduğunuz alarmlı bir saattir. Zamanı geldiğinde size, sizin ve işletmeniz için önemli olan herşeyi en az 3 kere olmak üzere (mail,sms ve arayıp yüzyüze olmak üzere 3 farklı kanaldan) haber verir. Bu sayede kafanız çok daha rahat bir şekilde asıl işinize odaklanabilir ve fazladan personel çalıştırmak zorunda kalmazsınız. Siz asıl işinize odaklanın diğer işleri bize bırakın.

HİZMETLERİMİZ